Hizmetlerimiz

Bilgisayar Servisi :

Firmamız Şirketlere yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanım (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb.) ya da yazılım (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb.) gibi sorunların giderilmesi icin teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde arızanın giderilmesi için tamiri, yenilenmesi, (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır. Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Servis talep edilmesi durumunda; Öncelik bakım anlaşmalı müsterilerimize öncelik verilerek servis hizmeti sırasına alinarak talepleriniz karşılanmaktadır.

Kurumsal Network (Ağ) Kurulum Hizmetleri :

Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size uygun olan gereksinimlerinizi karşılamak için network strateji ve dizayn çözümleri sunar.

Ağ danışmanlarımız sahip olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz ağ yapısını aşağıdaki temel kavramlar dahilinde inceler ve size en uygun yapıyı sunar.

Güvenirlik: Ağ yapınızın dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı maksimum seviyede güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır.