Hakkımızda

2006’dan bu yana sektöründe bilgi ve beceri sahibi olan ekipler ile İstanbul’da kurulan Mango Bilişim Hizmetleri olarak firmalara Bilgisayar, Telefon Santralı ve Kamera sistemlerinde satış ve satış sonrası profesyonel destek hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda Kuruluşunzun ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

İstanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki Bilgisayar, Server, internet ve ekipmanları, Panasonic, Karel, Telesis, Multitek, Lg Nortel, Ericsson Lg marka Telefon santralı, IP Kamera Satış ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0212 912 11 59 numaralı telefondan ve E-posta: info(@)mangobilisim.com adresinden ulaşabilirsiniz.