Karel Teknik Servis

Karel teknik servis

Karel teknik servis uygun servis fiyatları ile maddi yönden de memnuniyet sağlayarak yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.Karel teknik servis

Karel santral kurulumu, Karel santral arızaları, Karel santral tamiri, Karel Teknik servis, Karel santral servisi Taleplerinizi müşteri hizmetlerimize gönül rahatlığıyal bıraka bilirsiniz.Santral arıza, santral bakım, santral tamir gibi konularda sizleri yalnız bırakmayan Karel teknik servis hizmeti ve bunların yanı sıra montaj, de montaj, kurulum, yapısal kablolama ve santral çevre birimleri konusunda sizlere destek veriyoruz. Tek noktadan yönetim, görüşme ses kayıt sistemi, robot operatör ve voip ile görüşme hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunuyor. Voip teknolojisi ile görüşmelerinizi internet üzerinden yapıyor ve faturalarınızda % 40 tasarruf sağlıyorsunuz. Robot operatörler (karşılama anonsu) sayesinde sizi arayan müşterileriniz otomatik anons sistemi ile aranan dahiliyeye yönlendiriliyor. Tek noktadan yönetim teknolojisi ile sanki aynı binadaymış gibi telefon aktarımı yapabiliyorsunuz. Size sunduğumuz bu IP santral sistemi sayesinde yurtdışı seyahatlerinizde bile sanki ofisinizdeymişsiniz gibi telefonlarınızı alabilir ve telefonu kullanabilirsiniz. Görüşme kayıt sistemleri ile telefon ile yapılan ticaretlerinizde yanlış aramaya mahal vermeden sizleri hem maddi hem de manevi yönden yormuyor ve üzmüyoruz.

Bakım anlasmalı oldugumuz musterilerimize Santral programları için ücretsiz telefon desteğimiz mevcudtur…

TELEFON SANTRALİ KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER ?

Telefon santrallerinde kullandığımız masa telefonları ve telsiz telefonlar gibi uç birim cihazları üzerinde bulunan numarator tuşları aynı zamanda santralin bize sunmuş olduğu bazı özellikleri kullanmamıza olanak sağlar.  Yönlendirme, Rahatsız edilmeme, Otomatik arama, saat tarih düzeltme ve buna benzer bir çok özellikleri tuşlamalar ile yapılabilmektedir.

Zaman zaman kullanıcılar farkında olmadan hatalı kullanım sebebi ile bu özellik kodlarını tuşlayarak bazı özellikleri aktif yada deaktif edebilmektedirler. Bu ve buna benzer sorunlarınızın hızlı çözümü için talep ve ihtiyaçlarınızı tarafımıza ayrıntılı bir şekilde iletmeniz durumunda sorunlarınızın çözümlenme sürecine katkı sağlayabilirsiniz.

Servis talebi  bıraktığınızda yetkili servis personellerimiz tarafından aranarak öncelikle arızanın tespiti yapılmaya çalışılır. Uzak’tan yardım desteği ile giderilebilecek arızalar telefon ve uzaktan erişim ile giderilmeye çalışılır. Yerinde müdahale gerektiren durumlarda oluşturmuş olduğunuz servis kaydı saha ekiplerimize iletilerek yerinde müdahale için yetkili teknik servis ekibimizin arızanın giderilmesi için gerekli müdahalesi sağlanır.

1- Santral kurulumunu gerçeleştiriyoruz.

2- Harici hat bağlantılarını yapıyoruz.

3- Dahili abone bağlantılarını yapıyoruz.

4- Santral bakımını gerçekleştiriyoruz.

5- Telefon santral kullanımı hakkında firmanızda belirleyeceğiniz bir kişiye eğitim veriyoruz.

6- Sorun yaşamanız durumunda, santrale ilk müdahaleyi gerçekleştiriyor, gerektiğinde yetkili servis personellerimiz sizi yapılması gerekenler konusunda bilgilendiriyor.

Karel santral servis talebinde bulun