Panasonic Santral

iletech support

Panasonic Santral

Panasonic telefon santralı KX-TDA30, KX-TDA100, KX-TDA200, KX-TDA600 santral modellerinde Hibrit IP PBX Telefon Santralleri ile kurum ve kuruluşlarınıza profesyonel çözümler sağlayabilirsiniz.

PANASONİC KX-TDA30 SANTRAL
Panasonic  KX-TDA 30 ip hibrit  pbx santral

Küçük işletmeler için üretilmiş olan panasonic KX-TDA 30 telefon santralı 12 dış 28 iç hat desteği vermektedir.İç hatlarda Kart ilavesi ile DECT GAP  desteği sağlanmaktadır.

Dış hatlarda ISDN BRI kart ilave edilebilmektedir.

KX-TDA30 santrali müşterilerin bugün ve gelecekteki iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir ürün olup IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik ve esneklik sunan bir iletişim ürünüdür.

PANASONİC KX-TDA100 SANTRAL


Panasonic KX-TDA 100 Hibrit IP PBX Santral

Iletişim ihtiyaçlarınızda analog kart ilaveleri ile 64 dahili abone kapasitesine kadar ulaşılabilen ayrıca dect ve ip ilaveleri ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir santral ürünüdür. Sistem şu andaki ihtiyaçlarınızı karşılayacağı gibi gelecekteki büyüme ve değiştirme uygulamalarınız için modifikasyon imkanı sağlamaktadır.

DECT TELEFON UYGULAMASI, CTI ENTEGRASYONU, 64 MESAJ KUTULU SESLİ KARŞILAMA SİSTEMİ VE SAYISIZ PBX ÖZELLİKLERİYLE BİRLİKTE.

PANASONİC KX-TDA 200 SANTRAL

Hibrit IP PBX Santral – 128  Dahiliye Kadar


Yeni KX-TDA200 IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik ve esneklik sunan bir gelecek nesil ürünüdür.

Hibrit yapıdaki bu telefon santralında  Analog, Sayısal, Dect ve Ip iç hatlar desteklenmektedir.

Analog, ISDN PRI, ISDN BRI ve VoIp dış hatlar bağlanabilir.

CTI Entegrasyonu, Gelişmiş sesli karşılama özellikleri ve CLIP desteği.


PANASONİC KX-TDA600 SANTRAL
Panasonic KX-TDA 600 Telefon Santrali

Hibrit yapıdaki telefon santralında Analog abone, Sayısal abone, Dect abone telefonu, Ip abone hatları desteklenmektedir.

Harici hat olarak Analog PSTN hat, ISDN PRI, ISDN BRI, VoIp dış hatlar bağlanabilir.

Sistem şu andaki ihtiyaçlarınızı karşılayacağı gibi gelecekteki büyüme/değiştirme uygulamalarınız için modifikasyon edilebilir. KX-TDA600 IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik sunan bir gelecek nesil ürünüdür.

Yazar hakkında

tech support administrator

Bir Cevap Yazın