PANASONİC SANTRAL SERVİSİ

Panasonic Santral Servisi

Panasonic Santral Teknik Servisi (TES, TDA100, TDA200, TDA600) hizmeti ile  Hibrit IP PBX Santral sistemlerinizin günlük aylık ve yıllık bakımlarını servis ve bakım anlaşması ile düzenli olarak sağlamaktayız.  günümüzde telefon iletişiminin önemli bir noktada olduğu için zaman zaman cep telefonlarınıda santral sistemlerine dahil etmek gibi bir talep ortaya çıkmaktadır. bu taleplerinizide uzman ekiplerimizce size uygun çözümler sunarak GSM cep telefonu hatlarınızıda Panasonic santral sistemlerinizde kullanılabilmektedir.

KX-TDA30 Pbx Santral

Panasonic  KX-TDA 30 ip hibrit  pbx santral Küçük işletmeler için üretilmiş olan panasonic KX-TDA 30 telefon santralı 12 dış 28 iç hat desteği vermektedir.İç hatlarda Kart ilavesi ile DECT GAP  desteği sağlanmaktadır.

Dış hatlarda ISDN BRI kart ilave edilebilmektedir.KX-TDA30 santrali müşterilerin bugün ve gelecekteki iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir ürün olup IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik ve esneklik sunan bir iletişim ürünüdür.

 

 

KX-TDA100 Santral

Panasonic KX-TDA 100 Hibrit IP PBX Santral Iletişim ihtiyaçlarınızda analog kart ilaveleri ile 64 dahili abone kapasitesine kadar ulaşılabilen ayrıca dect ve ip ilaveleri ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir santral ürünüdür. Sistem şu andaki ihtiyaçlarınızı karşılayacağı gibi gelecekteki büyüme ve değiştirme uygulamalarınız için modifikasyon imkanı sağlamaktadır. DECT TELEFON UYGULAMASI, CTI ENTEGRASYONU, 64 MESAJ KUTULU SESLİ KARŞILAMA SİSTEMİ VE SAYISIZ PBX ÖZELLİKLERİYLE BİRLİKTE.

 

 

KX-TDA 200 Santral

Hibrit IP PBX Santral – 128  Dahiliye Kadar Yeni KX-TDA200 IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik ve esneklik sunan bir gelecek nesil ürünüdür. Hibrit yapıdaki bu telefon santralında  Analog, Sayısal, Dect ve Ip iç hatlar desteklenmektedir. Analog, ISDN PRI, ISDN BRI ve VoIp dış hatlar bağlanabilir. CTI Entegrasyonu, Gelişmiş sesli karşılama özellikleri ve CLIP desteği.

 

 

 

KX-TDA600 Santral

Panasonic KX-TDA 600 Telefon Santrali Hibrit yapıdaki telefon santralında Analog abone, Sayısal abone, Dect abone telefonu, Ip abone hatları desteklenmektedir.Harici hat olarak Analog PSTN hat, ISDN PRI, ISDN BRI, VoIp dış hatlar bağlanabilir.Sistem şu andaki ihtiyaçlarınızı karşılayacağı gibi gelecekteki büyüme/değiştirme uygulamalarınız için modifikasyon edilebilir. KX-TDA600 IP teknolojisi ile PBX güvenilirliğini birleştirirken iletişimde verimlilik sunan bir gelecek nesil ürünüdür.

Teknik Servis Talebi Oluştur.Bilgi Al ?